Please choose your language

Maxatin - Mega wytrysk
Zacznij swoje życie od nowa

"Używam Maxatin od ponad 3 miesięcy i korzystam już z tych super rezultatów. Żebyście widzieli minę mojej laski! Dzięki!" Marek P. - Gdańsk

"W życiu nie dałem wiary takim reklamom, ale Maxatin mnie przekonał. I wiecie co? Po pół roku czuję się jak gwiazdor porno!" Jacek G. - Warszawa

"Maxatin niesamowicie poprawia facetowi humor! Czuję się mężczyzną za dwóch, a kobiety to lubią!" Waldek T. - Kraków

100% naturalny i bezpieczny
Składniki Maxatinu
  Zastanawiasz się jak mieć duży wytrysk, co wpływa na ilość spermy , czy tabletki na potencję mogą pomóc? Maxatin to sposób na wiekszą ilość spermy, bezpiecznie i bez skutków ubocznych. Naturalne składniki wyróżniają Maxatin wśród innych preparatów na potencje:

 • Tribulus Terrestris: zioło używane jako afrodyzjak. Pobudza funkcje seksualne i zwalcza objawy impotencji.
 • L-Arginine HCl / L-Lysine HCl: aminokwasy niezbędne w procesie syntezy tlenku azotu, który odpowiada za zachowanie elastyczności układu krążenia, łagodząc jednocześnie ryzyko wystąpienia nadciśnienia. Istotne w produkcji hormonów.
 • Muira Puama: kora i korzenie tej rośliny są stosowane w zaburzeniach wzwodu i impotencji. Marapuama jest uznawana za naturalny afrodyzjak, podkreślający libido człowieka.
 • L-Carnitine Fumarate: służy prawidłowemu metabolizmowi tłuszczów, właściwemu dotlenieniu mięśnia sercowego, wzmacnia kondycję i pozwala na intensywny wysiłek. Wspomaga produkcję energii i funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego, a oprócz tego dostarcza najczystszej formy karnityny.
 • Pumpkin: jest dobrym źródłem błonnika, a więc pomaga w ograniczeniu apetytu. Pobudza prawidłowe działanie prostaty oraz funkcje seksualne organizmu.
 • Maca Tuber: u mężczyzn podnosi poziom naturalnego testosteronu. Dostarcza także całej gamy pierwiastków śladowych, takich jak żelazo, miedź, jodyna, a także saponin i alkaloidów.
 • Cranberry: ma działanie moczopędne i antyspetyczne, co zapobiega zakażeniom pęcherza i układu moczowego.
 • Sarsaparilla RT: składnik szczególnie pomocny w okresie dorastania i zmian skórnych wywołanych przemianami hormonalnymi, albo nieodpowiednią dietą.
 • Zinc (w postaci tlenku): odpowiada za jakość spermy i ruchliwość zawartych w niej plemników. Odgrywa także ważną rolę w metaboliźmie testosteronu.

  Inne składniki: Microcrystalline Cellulose, Magnesium Stearate, Silicon Dioxide, Licorice.
Zakup teraz Maxatin Przeczytaj więcej o formule Maxatinu